Dynamite Baits 2019 Festival Draw

Fishing Information call 01726 862519
Festival Bookings call 01726 862100
Holiday Bookings call 0344 335 3569

Every competitor in the Dynamite Baits 2019 festival!

'A' Section
Day Lakes
Monday POLLAWYN
Tuesday TWIN OAKS | TRELAWNEY
Wednesday JENNYS | TREWATERS
Thursday PORTH
Friday BOLINGEY
Anglers
Geoff Ball Harry Billing Rob Brennan
Paul Burton Sam Collett Ben Evendon
Darel Faletto David Geldart Jim Gladstone
Peter Gosling Ian Greenfield John Hannam
John Harrison Mick Howells John Light
Andrew Lloyd Donald Mclean Lew Nightingale
Lee Prophet Stephen Prophet Keiran Rich
Dave Richardson Julia Samways Mick Shepherd
Dan Smith Gary Smith Mick Wells
Dan White Keith Wilcox

'B' Section
Day Lakes
Monday TWIN OAKS | TRELAWNEY
Tuesday JENNYS | TREWATERS
Wednesday PORTH
Thursday BOLINGEY
Friday POLLAWYN
Anglers
Lee Barnes John Barnes Peter Black
Ken Blower Tony Butler Alex Docherty
Colin Dumphy Simon Fry Mark Hayes
Gordon Hitchin Ian Hudson Nick Jones
Jason King Colin Marshall Jamie Minter
Mark Moody George Organ Steve Organ
Andy Reid Glen Richards Greg Roberts
Martyn Robson Matt Tomes Ian Victor
Greg Victor Gary Vincent Tony Watson
Adi Watts Darren Webster

'C' Section
Day Lakes
Monday JENNYS | TREWATERS
Tuesday PORTH
Wednesday BOLINGEY
Thursday POLLAWYN
Friday TWIN OAKS | TRELAWNEY
Anglers
Pete Asplin Craig Bate Nigel Bond
Steve Conway Darren Cox George Crawford
Alan Davis Kingsley Davis Craig Edmunds
Nathan Fox Wayne Garnett Tony Gilbert
Ritchie Hull Mark L Johnson Pete Joiner
Ivan Lord John Macklin Cliff Prophet
Mike Smith Graham Stokes Graham Thomas
Kevin Wadge Daniel Walls Gary Webber
Phillip Webster Mark Wellington Andy Weston
Bob Williams Dave Williamson  

'D' Section
Day Lakes
Monday PORTH
Tuesday BOLINGEY
Wednesday POLLAWYN
Thursday TWIN OAKS | TRELAWNEY
Friday JENNYS | TREWATERS
Anglers
Jon Arthur Paul Christie Nick Collier
Bob Conway Martin Cullip Alan Donnelly
Tom Edwards Andy Geldart Bruce Goulding
Maria Green Nick Green Micheal Hall
Alan Harrison Keith Hull Ryan Laycock
Wayne Meek Derek Newson Jon Parkes
Roy Penkethman Andy Power Alan Prophet
Mark Richardson Jason Robinson Danny Scott
Trevor Senior Dennis Seymour Bradley Smith
Nick Speed  

'E' Section
Day Lakes
Monday BOLINGEY
Tuesday POLLAWYN
Wednesday TWIN OAKS | TRELAWNEY
Thursday JENNYS | TREWATERS
Friday PORTH
Anglers
Chris Barley Steve Barraclough Ben Bell
Keith Bumford Dave Burns David Crandon
Ricky Dennis James Dent Chris Downs
Tony Evans Simon Gould Jack Heath
Robin Hedley David Hillier Paul Hoffman
Paul Holland Jon Jowett Francis O’Rreilly
Alan Scotthorne Sandra Scotthorne Jonathan Stevens
James Stevens Darren Stevens Ian Taylor
Gary Thomas Lee Turner Nathan Watson
Richard Wyatt